Hledáme | Bass Portal
bloginfo( 'name' ); bloginfo( 'description' );

Hledáme

For english version click here.

Hledáme do našeho týmu nové parťáky, kteří žijí hudbou tak jako my a chtěli by se stát součástí projektu a posouvat ho dál. Pokud v seznamu níže nejajdeš to, co by tě oslovilo a přesto rád spolupracoval, neváhej nám napsat co by tě bavilo a čím by si chtěl přispět.

Kontaktujte nás pomocí našeho formuláře.

Writer / Copywriter

Baví tě psát články v angličtině? Informovat lidi o tom co se právě děje? U nás ti dáme tu možnost a volnost psát o čemkoliv budeš chtít, pokud se to týká hudby nebo muzikantů. Popřípadě ti dáme i návrhy na témata.

Editor / Korektor

Rádi bychom měli články a texty co nejčitelnější a bez chyb. Hledáme tak někoho, kdo se vyžívá v opravách všeho, co by na textu mohlo být špatně. Od pravopisu či slohu až po vizuální styl nebo technickou stránku příloh.

Šéfredaktor

Náplní práce šéfredaktora by bylo starat se o tým naší redakce. Rádi bychom našli někoho, kdo bude aktivně sledovat hudební scénu a pomáhat vymýšlet témata, o kterých psát.

Grafický designer

Baví tě design a hudba? Chtěl by jsi udávat směr vizuálu našeho brandu? Hledáme někoho, kdo by využil potenciál našeho portfolia toho, co tvoříme a společně jsme se posunuli o kus dál. Nebo i o pár menších kousků, vše se počítá.

Social media content creator

Baví tě postování na sociální sítě? Máš nápady na zajímavý obsah, který by plnil naše timelines téměř každý den? V tom případě je tato pozice dělaná přímo pro tebe! Se vším ti budeme průběžně pomáhat a nebudeš na to sám.

Dramaturgie live streamů

Pouze v Praze. Vyznáš se v hudební scéně? Bavilo by tě vymýšlet line-upy na naše streamy a oslovovat vybrané DJs? Tak nás neváhej oslovit a stát se součástí našeho konceptu Bass Portal Live!

Tvář Portalu (Portal Youtuber)

Extroverti by se tady měli cítit jako doma. Hledáme někoho komu je 18+, navštěvuje hodně akcí po celé ČR, nevadí mu být před kamerou a je zároveň tak trochu svůj. K čemu tohle vše? Chceme najít člověka, který by informoval lidi o parties, aktuálním dění na hudební scéně, novinkách v našem projektu, našem týmu, událostech spojených s našimi youtube kanály a podobně. Vlogy budou výhradně v češtině, ale nebudeme popírat, že s angličtinou by přibylo více zajímavějších možností pro obsah, například krátké rozhovory v zákulisí se zahraničními umělci.

Komunikace a hledání sponzorů

Tohle byl vždy náš trn v patě. Peníze do klína až na zázraky nepadají a my jsme kromě Vás, fanoušků, nikdy neměli žádné sponzory, partnery nebo mecenáše, kteří by pomáhali s financováním projektu. Proto jsme se rozhodli sehnat někoho, koho by bavilo pomoci nám nějaké sponzory či partnery oslovit.

Benefity

Na rovinu vám řekneme, že peníze to zvětšiny nebudou a bohužel zatím ani nikdy nebyly. Jak jsme psali o kousek výše - nemáme žádné větší zdroje, které by nám umožnily růst rychleji nebo efektivněji. To ale neznamená, že lidem, kteří žijí hudbou tak jako my nemáme co nabídnout - právě naopak! Ať už je to různý merch, tracky, lístky na akce nebo setkání či komunikace se spoustou známých tváří - věříme, že vždy najdeme nějakou "barter" platbu za vaši práci.